Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki użytkowania strony zawarte w polityce prywatności, a w szczególności zasady przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych na niniejszej stronie.

Strony internetowe

Strony internetowe dla firm

Moją specjalnością są strony wizytówki, ale tworzę też strony typu One Page, Landing Page oraz inne. Cały proces tworzenia strony zaczyna się od ustalenia, co będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Dobra komunikacja z klientem pozwala mi osiągać świetne efekty pracy. Współpracując ze mną, możesz też mieć pewność, że praca zostanie wykonana dokładnie i rzetelnie a Ty nie zostaniesz na lodzie.

Każdy nowy projekt jest indywidualny, skierowany pod konkretną grupę odbiorców. Gdy projektuję strony, zawsze dbam o to, by wyglądały świeżo i modnie, oraz — co za tym idzie — przykuwały uwagę użytkowników. Co najważniejsze, stworzone przeze mnie strony działają szybko oraz są w pełni funkcjonalne.

STRONY WWW
Przysługuje Ci całkowicie darmowa, niezobowiązująca wycena strony internetowej. Sprawdź sam. Darmowa wycena

Strony i blogi na Wordpress

Jeżeli ważna jest dla Ciebie łatwość aktualizacji treści na stronie lub zamierzasz prowadzić bloga, strona na motywie Wordpress jest prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Wordpress to profesjonalne oprogramowanie ułatwiające zarządzanie stroną internetową wybierane przez miliony osób na świecie.

Nie jesteś pewien? Chętnie doradzę, czy strona na Wordpressie jest odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie. Napisz do mnie już teraz.

STRONY WORDPRESS
 • RESPONSYWNOŚĆ

  Programuję strony tak, by dopasowywały się do różnych rozdzielczości i prezentowały się świetnie na każdym urządzeniu.

 • MODNY DESIGN

  Podążam za najnowszymi trendami na rynku stron www, żeby moje projekty wyglądały modnie i nowocześnie.

 • DOBRA KOMUNIKACJA

  Jestem w stałym kontakcie z klientem. W razie potrzeby wprowadzam poprawki i odpowiadam na pytania.

 • ROZSĄDNA CENA

  Nie musisz przepłacać, by zyskać wysokiej jakości stronę internetową. Projektuję strony już od 500 PLN. Każdą wyceniam indywidualnie.

Zobacz gotowe projekty stron internetowych, do personalizacji pod Ciebie. Gotowe projekty

Identyfikacja wizualna firmy

Zadbaj o wizerunek Twojej firmy. Zestaw identyfikacji wizualnej dla firmy jest świetną opcją, gdy zaczynasz działalność i potrzebujesz zdobyć klientów. Zyskujesz wszystko, co potrzebne na start, żeby promować swoje usługi i móc się promować — również internecie. Zarówno logo, wizytówka, jak i strona zachowują jednolity styl i charakter.

Pamiętaj — pierwsze wrażenie jest tylko jedno.

Strona internetowa + Logo + Wizytówki i ulotki